CONTACT

BEZOEKADRESSEN
Musis & Grand Café Mahler
Velperbuitensingel 25, Arnhem

Stadstheater Arnhem
Velperbinnensingel 10, Arnhem

POSTADRES
Postbus 1103, 6801 BC Arnhem

KAARTVERKOOP
Kaarten kunt u zowel online als offline kopen.

VRAGEN M.B.T. KLANTGEGEVENS/TICKETS
Bespreekbureau 026 - 443 73 43
bespreekbureau@musisenstadstheater.nl

INFORMATIE VOOR BEZOEKERS VAN ONZE KANTOREN

Telefoon
Receptie 026 - 3720 720
Bespreekbureau 026 - 443 73 43
Grand Café Mahler 026 - 3720 740

Evenementen & Theater+
026 – 3720 710
evenementen@musisenstadstheater.nl

Marketing
026 – 3720 721
marketing@musisenstadstheater.nl

Programmering
026 – 3720 715
programma@musisenstadstheater.nl

Techniek
Musis: 026 – 3720 745
techniek-musis@musisenstadstheater.nl
Stadstheater: 026 - 3720 735
techniek-stadstheater@musisenstadstheater.nl

Administratie
026 – 3720 730
Facturen kunt u sturen naar: facturen@musisenstadstheater.nl
Overige vragen administratie: administratie@musisenstadstheater.nl

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Deze site gebruikt cookies

We gebruiken cookies om uw bezoek aan deze website zo plezierig mogelijk te maken. We onthouden bijvoorbeeld uw persoonlijke instellingen. Ook gebruiken we Google Analytics om inzage te krijgen in de gebruiksvriendelijkheid van de website en deze vervolgens te kunnen verbeteren.

Meer informatie

X

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.